1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Radiodiagnostická klinika 1. LF UK a VFN
skins 02.09.2014

Interpretace zobrazovacích metod - 02446

B02446 Interpretace zobrazovacích metod

Garant
: MUDr. Jiří Beneš, PhD.(Radiodiagnostická klinika, Anatomický ústav)

Seznam učitelů: MUDr. Jiří Beneš, PhD. (Radiodiagnostická klinika a Anatomický ústav)

Počet hodin: 28 vyučovacích hodin (2 hodiny týdně, zimní semestr), 3 kredity?

Předpokládaný čas: středa 14:00 – 15:30, posluchárna Radiodiagnostické kliniky

Určení:

Předmět je určen jak pro studenty se zájmem o zobrazovací metody jako takové, tak i pro všechny ostatní, kteří si chtějí rozšířit obzory v oboru, či jako příprava na popisy snímků požadované u státních zkoušek.

Cíl:

Cílem předmětu je vysvětlit možnosti jednotlivých zobrazovacích metod a naučit studenty poznávat a popisovat základní patologie. Přednáška je rozdělena na dvě části – v první části teoretické jsou studenti seznámeni s problematikou a ve druhé se snaží samostatně identifikovat a popisovat snímky.

Podmínky zápočtu:

- docházka (povolena 1absence), test pouze v případě většího množství absencí

počet zobrazení: 1378 poslední aktualizace: skins, 02.09.2014
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.